Datortīklu apkalpošana

Uzņēmums nodarbojas ar datortīklu, datoru un serveru uzturēšanu un apkalpošanu.

 

Mums ir ļoti liela pieredze darbā ar visām Microsoft Windows sistēmām sākot ar Windows 95, beidzot ar Windows 8.1 un pat jau Windows 10, neaizmirstot arī par Microsoft Windows serveriem.

 

Protams, arī Apple iOS lietotājiem spēsim palīdzēt pienācīgā kvalitātē.

 

Ir liela pieredze daudz un dažādu Linux, BSD un citu Unix-like sistēmu uzturēšanā visdažādākajās situācijās. Specializējamies ar Debian Linux, Centos Linux, openBSD un FreeBSD.

 

Lieliski pārzinam tādas tīkla iekārtas kā Cisco, Juniper, Checkpoint un Mikrotik. Īpaši spēcīgi pārzinām Linux un BSD tīklošanas lietas, tostarp uz Linux un BSD sistēmām būvētus risinājumus.

 

Lieliski pārzinām popularākos e-pastu serverus: Microsoft Exchange, Postfix un Sendmail. Protams, tas atiecas arī uz saistīto programmatūru, piemēram, mēstuļu(Spama) filtrēšanas programmatūrām SpamAssassin, AmavisD, Baracuda, web e-pasta piekļuves sistēmas Roundcube, Squirrelmail, Exchange OWA u.c.

 

Serverus virtualizējam ar Vmware, Citrix Xen, Microsoft Hyper-V, QEMU,KVM, Oracle Virtualbox vai pat ko “eksotiskāku”.

 

Labi pārvaldām ir MySQL, MicrosoftSQL, PostgreSQL, Oracle un citas datubāzes.

 

Web serveros izmantojam Nginx, Apache vai Microsoft IIS. Tāpat spējam nokonfigurēt visus nepieciešamos papildus moduļus.

 

Ir vēl daudz neuzkaitītu lietu, kā, piemēram, laika serveri(NTP), FTP serveri, rezerves kopiju, atjauninājumu, antivīrusu, uzraudzimas./monitoringa(Zabbix, nagios), Telefonijas(VOIP) un citi serveri.

 

Saviem klientiem piedāvājam slēgt apkalpošanas līgumu par konstantu vai dinamisku aprēķināmu ikmēneša summu.

Klienta ieguvumi ir finansiāli ietaupījumi, izdevumu plānošana un caurspīdīgumus, kā aŗi garantija no profesionāļiem.

Atsevišķos gadījumos strādājam arī “pēc izsaukuma”. Šādos gadījumos vienojamies par stundas likmi.